Logo Dwójki Witaj w Dwójce

"W każdym z nas tkwi ukryty diament
- kopalnia diamentów.
Pomożemy Ci go odnaleźć, oszlifować,
nadać kształt i wydobyć blask."

Szkoła bez przemocy
  Strona główna
Gimnazjum nr 2
Strona główna

Wydarzenia szkolne->

O nas ->
W sieci ->
Nasi najlepsi ->
Fotografie szkolne

Plan lekcji

Tablica ogłoszeń

Rajdy gimnazjalne

Autorzy witryny
Kontakt z nami
Szukaj
Biblioteka szkolna

Materiały dla rodziców

Humor szkolny
Mapa witryny
Gościmy
Kolporter RSS
Aktualności z Gim2
Wydarzenia 02/03 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
Saturday, 31 August 2002

„Ziemia w kolorach tęczy”

Beata Biernat 20 X - Konkurs plastyczny - „Ziemia w kolorach tęczy” - organizowany przez Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Stowarzyszenie Europa Nasz Dom – Tarnów  - W etapie wojewódzkim szkołę reprezentowały:
Jagoda Drożdżak 3d i Marta Smaga 3d.

II Małopolski Konkurs Matematyczny

nauczyciele matematyki

18 II Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się uczniowie:
Marcin Musiałowicz 3a – opiekun Jolanta Stefańska
Andrzej Pająk 3e - opiekun Jolanta Stefańska
Łukasz Płachno 3d – opiekun Zuzanna Romanek

Małopolski Konkursu Matematyczny

Jolanta  Stefańska
Zuzanna  Romanek
Mieczysław  Tworzydło

16 II - Małopolski Konkursu Matematyczny dla Gimnazjalistów – etap szkolny.
W etapie szkolnym wzięło udział 41 uczniów.
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
1.Płachno Łukasz – mgr Zuzanna Romanek
2.Pająk Andrzej – mgr Jolanta Stefańska
3.Goryczka Mateusz - mgr Zuzanna Romanek
4.Golińska Urszula - mgr Jolanta Stefańska
5.Migdas Kinga – mgr Mieczyław Tworzydło
6.Musiałowiz Marcin - mgr Jolanta Stefańska
7.Pędrak Paweł - mgr Jolanta Stefańska

Szachy indywidualne dziewcząt i chłopców



 

Jawiga Kowalczyk

12 II -  Zawody powiatowe dziewcząt i chłopców w szachach - drużyna naszego Gimnazjum występowała w składzie:
Kłósek Anna 2f
Sroka Monika 2 f
Łukasik Paweł 3 d - V miejsce w kategorii chłopców
Płachno Łukasz 3 d
Całka Błażej 2 a
Wcisło Sebastian 1 a
Mirski Roman 1 c

„Sąd nad nałogami" - spektakl

Dorota Nowak

11 II - Uczniowie klasy IIIa i klasy IIIc przygotowali spektakl profilaktyczny „Sąd nad nałogami „.Spektakl ten stanowi uwieńczenie realizacji tematów ścieżki prozdrowotnej realizowanych na lekcjach chemii w klasie trzeciej gimnazjum takich jak: alkoholizm, narkomania, nikotynizm .
Zastosowana metoda projektu wyzwoliła w uczniach postawę twórczości ,
zainteresowała tematem uczniów dotychczas wycofanych, mało aktywnych,
kształtowała postawy prospołeczne.
Uczniowie pokazali swoją pracę rodzicom .Spektakl wystawiono na zebraniu ogólnym w dniu 23.01.2003 .Spektakl ten pokazano uczniom klas szóstych wszystkich bocheńskich szkół podstawowych w dniu 11 luty 2003. - zdjęcia

Akcja "Zielone punkty"

Jerzy Kawalec

10 II - Informacja od organizatora o zakończeniu akcji "Zielone punkty" - szkoda.

Wystawa i kiermasz prac

Krystyna Straczyńska

22 I - Wystawa i kiermasz prac uczniów klas I wykonanych na lekcjach techniki - zaprezentowana rodzicom. Pieniądze ze sprzedaży prac w wysokości 225 zł zostaną przeznaczone na bazę techniki. - zdjęcia K.Straczyńska

Losy żołnierz i dzieje oręża polskiego 1904-1922 o niepodległość i granice Rzeczypospolitej

nauczyciele
historii

Ogólnopolski konkurs historyczny. Do drugiego etapu zakwalifikowali się:
D.Domińczyk III c
P.Domińczyk III c
M.Goryczka III c

Społeczeństwo polskie wobec okupacji niemieckiej i sowieckiej 1939-1945

nauczyciele
historii

Ogólnopolski konkurs organizowany prze Biuro Eukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. Komisja zakwalifikowała prace uczniów:
A.Bogacz III c
E.Giebułtowska III c
M.Włodarczyk III a

Konkurs polonistyczny

Paulina Joniak
Marta Michniak
Jolanta Kukla
Bernadetta Gąsiorek

24 I - Szkolne eliminacje konkursu polonistycznego. Udział wzięło 37 uczniów do etapu rejonowego przeszli:
A.Radecka III b
D.Murczyńska III d
M.Góral II f
D.Domińczyk III c
D.Wełna III a
M.Famielec II c

Konkurs chemiczny

Dorota Nowak

20 I - Wyniki prac Komisji Rejonowej - lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego, który odbędzie się 10 marca w naszym Gimnazjum:
Migdas Kinga - 34,5 pkt
Murczyńska Dorota - 33 pkt
Płachno Łukasz - 33 pkt
Dębińska Agata - 32 pkt
Sobieszczyk Monika - 32 pkt
Nanek Sebastian - 31 pkt
Strzałka Przemysław - 31 pkt
Lisak Magdalena - 30,5 pkt

10 I - szkolne eliminacje Konkursu Chemicznego.

Konkurs języka angielskiego

Joanna Świerczek
Barbara Chełmecka

15 I - eliminacje szkolne I Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Uczestniczyło 61 uczniów z czego 5 uzyskało prawo startu w dalszym etapie.

Konkurs historyczny

Joanna Duda
Małgorzata Buszko
Marta Kukułka

13 I - Eliminacje szkolne I Małopolskiego Konkursu Historycznego "Polska na tle wydarzeń historii powszechnej średniowiecza". Udział wzięło 45 uczniów z czego 15 uzyskało prawo startu w dalszym etapie.



Ostatnia aktualizacja ( Sunday, 31 August 2003 )
 
 
Góra strony  Strona główna | Wieści | Linki | Szukaj |
  Copyright 2001-2010 Gimnazjum nr 2 w Bochni, jfk