Logo Dwójki Witaj w Dwójce

"W każdym z nas tkwi ukryty diament
- kopalnia diamentów.
Pomożemy Ci go odnaleźć, oszlifować,
nadać kształt i wydobyć blask."

Szkoła bez przemocy
  Strona główna arrow Nasi najlepsi -> arrow Sportowcy arrow Osiagnięcia 2008/09
Gimnazjum nr 2
Strona główna

Wydarzenia szkolne->

O nas ->
W sieci ->
Nasi najlepsi ->
Fotografie szkolne

Plan lekcji

Tablica ogłoszeń

Rajdy gimnazjalne

Autorzy witryny
Kontakt z nami
Szukaj
Biblioteka szkolna

Materiały dla rodziców

Humor szkolny
Mapa witryny
Gościmy
Kolporter RSS
Aktualności z Gim2
Osiagnięcia 2008/09 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
Thursday, 19 March 2009
sukcesy uczniów
Rok szkolny 2008/09

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły  wynikające z ich zainteresowań i pasji.

Imię i nazwisko
 Osiągnięcia
Barbara Paszkot
Finalistka Mistrzostw Polski w piłce ręcznej.
X miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych
Kacper Martuś
I miejsce w Turnieju w Judo eliminacji Regionu IV do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - kategoria 50 kg
I miejsce w IV Mistrzostwach Bochni  w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Burmistrza Miasta Bochni - kategoria rocznik 93-95
II miejsce w Turnieju w Judo eliminacji Regionu IV Pucharu Polski
III miejsce w Turnieju w Judo Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek - kategoria wagowa 50 kg.
III miejsce w Pucharze Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo waga do 46 kg
III miejsce w Otwartych Mistrzostwach AZS-AWF Wrocław Dzieci i Młodzików w Judo - waga do 50 kg
V miejsce w XV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży "Świętokrzyskie 2009" w Judo
V miejsce w Pucharze Polski Młodzików i Młodziczek w Judo
Rzucidło Maria
Szczudło Beata
Szczudło Iwona
Paszkot Urszula,
Paszkot Barbara
Wojs Manuela
Kubala Aleksandra
Dziedzic Karolina
Jędryczka Kamila
Rojowska Jolanta
Jeziorek Joanna
Mistrzynie powiatu w piłce ręcznej
Patrycja Michalik
I miejsce w Powiatowych Zawodach w Pływaniu
Mateusz Kasprzyk
Krystian Jaszczyński
Marcin Chudy
Sebastian Kuzera
Tomasz Jamiński
Jarosław Kowalski
Łukasz Łubik
Michał Zambrowski
Dawid Mikrut
II miejsce w Powiatowych zawodach w koszykówce chłopców
Dawid Pawłowski
Dawid Mikrut
Sebastian Kuzera
Michał Zambrowski
II miejsce w sztafecie szwedzkiej w Powiatowej  Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej
Iwona Goryczko
Agata Zadarko
Paulina Pawłowska
Marta Kubala
II miejsce w sztafecie 4 x 100m w Powiatowej  Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej
Urszula Paszkot
Kamila Jędryczka
Barbara Paszkot
Anna Kołodziej
IV miejsce w sztafecie szwedzkiej Wojewódzkiej Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt
Mateusz Kasprzyk
Patryk Ossowski
Krystian Jaszczyński
Styrna Krzysztof
Bartłomiej Szymański
Paweł Kosiarski
Krystian Lewicki
Tomasz Marut
II miejsce w Powiatowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej chłopców
Karol Makuch
Łukasz Kot
Kamil Kocyk
Tomasz Jaminski
Piotr Ból
Dawid Pawłowski
I miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce ręcznej chłopców
Manuela Wojs
Aleksandra Kubala
Karolina Dziedzic
Barbara Paszkot
Marta Kubala
Maria Rzucidło
Beata Szczudło
Iwona Szczudło
I miejsce w II Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Starosty pod hasłem: „Święto piłki ręcznej w Łąkcie Górnej”

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 22 June 2009 )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
eSzkoła - logowanie
logowanie do eSzkoła
Razem z nami
Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową
Z naszej galerii ...
Imieniny
Imieniny obchodzą:
Celina, Ignacy, Iga,
Krystiana, Nina,
Walerian, Waleriana
Do końca roku zostało 17 dni.
Najczęściej czytane
Archiwum
 
Góra strony  Strona główna | Wieści | Linki | Szukaj |
  Copyright 2001-2010 Gimnazjum nr 2 w Bochni, jfk