Logo Dwójki Witaj w Dwójce

"W każdym z nas tkwi ukryty diament
- kopalnia diamentów.
Pomożemy Ci go odnaleźć, oszlifować,
nadać kształt i wydobyć blask."

Szkoła bez przemocy
  Strona główna arrow Nasi najlepsi -> arrow Naukowcy arrow Zajęcia pozalekcyjne
Gimnazjum nr 2
Strona główna

Wydarzenia szkolne->

O nas ->
W sieci ->
Nasi najlepsi ->
Fotografie szkolne

Plan lekcji

Tablica ogłoszeń

Rajdy gimnazjalne

Autorzy witryny
Kontakt z nami
Szukaj
Biblioteka szkolna

Materiały dla rodziców

Humor szkolny
Mapa witryny
Gościmy
Kolporter RSS
Aktualności z Gim2
Zajęcia pozalekcyjne PDF Drukuj Email
Napisał(a): H.Kica   
Thursday, 16 September 2010

Zajęcia pozalekcyjne w Gimnazjum nr 2 - rok szkolny 2010/11

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć (kółko, zajęcia wyrównawcze, itp.)

Dzień tygodnia

Czas trwania zajęć

Sala lekcyjna

Biernat Beata

 

Kółko plastyczne

poniedziałek

8 i 9 lekcja

B26

Buszko Małgorzata

 

Akademia przedsiębiorczości

czwartek(co drugi tydzień)

8 lekcja

A13

Kółko historyczne

środa (co drugi tydzień)

7 lekcja (14.15-15.45)

B14

Chełmecka -Czekaj Barbara     

Koło języka angielskiego

wtorek

6 lekcja

A27

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego – klasy I

wtorek

7 lekcja

SP nr 5 -13

Drożdżyńska Elżbieta

 

 Kółko biologiczne

czwartek

7 i 8 lekcja, co drugi tydzień 8 i 9 lekcja

A2

Gawęda Dorota

 

Zajęcia sportowe – aerobik, tenis stołowy

czwartek

9 lekcja

SP nr 7 - 3

Praca z Samorządem Uczniowskim

wtorek

9 lekcja

A05

Gawęda Marian

 

Zajęcia sportowo-rekreacyjne lub zawody sportowe wg. harmonogramu

poniedziałek

16.30 – 17.30

SP nr 5

Hełmecka Dorota

 

Zajęcia sportowo-rekreacyjne - aerobik

poniedziałek

9 lekcja

SP nr 7 -2

Zajęcia sportowo-rekreacyjne - siatkówka

piątek

8 lekcja

SP nr 7 - 3

Katolo Marta

 

Warsztaty dotyczące preorientacji zawodowej, konsultacje indywidualne u psychologa

piątek

13.00-14.00

B21

Kawalec Jerzy       

 

Kółko informatyczne dla klas III

środa

7 lekcja

A13

Kółko informatyczne dla klas II

środa

8 lekcja

A13

Kociołek Ewa

 

Kółko geograficzno-regionalne

poniedziałek

8 i 9 lekcja

A12

Koczur Katarzyna

 

Kółko fizyczne dla klas III

środa

7 lekcja

A15

Kółko fizyczne dla klas II

środa

8 lekcja

A15

Kołodziej Katarzyna

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – klasy II

środa

8 lekcja

A12

Kowalczyk Jadwiga

 

Zajęcia sportowo- rekreacyjne

poniedziałek

9 lekcja

SP nr 7 -2

Praca z Samorządem Uczniowskim

środa

7 lekcja

A05

Kozioł Małgorzata

 

Wsparcie pedagogiczne uczniów i rodziców

czwartek

2 lekcja

A21

środa

6 lekcja

A21

Kukla Jolanta

 

Kółko teatralne

piątek

8 lekcja

A1

Kółko polonistyczne

poniedziałek

7 lekcja

B14

Kukułka Marta

 

Akademia przedsiębiorczości

czwartek

8 lekcja

A13

Kółko historyczne

wtorek

8 lekcja

B25

Leśniak Marcin

 

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

wg. harmonogramu zawodów sportowych

wg. harmonogramu zawodów

 

Łagosz Roman

Kółko biblijne

piątek

8 lekcja

SP nr 5-15

Marzec Rafał

Zajęcia sportowe – siatkówka, pływanie

piątek

8 i 9 lekcja

SP nr 7 - 3

Michniak Marta

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

czwartek

8 lekcja

A1

Kółko polonistyczno- dziennikarskie

środa

8 lekcja

A1

Nowak Dorota

 

Zajęcia wyrównawcze z chemii – klasy III

wtorek

8 lekcja

A22

Kółko chemiczne

czwartek

7 lekcja

A22

Nowak Wiesław

 

Szkolne Koło Biblijne

środa

8 lekcja

A22

Szkolne koło redakcyjno- sprawozdawcze

czwartek

8 lekcja

A25

Papuga Magdalena

 

Kółko języka angielskiego

czwartek

8 lekcja

SP nr 5 - 15

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego- klasy III

środa

7 lekcja

A26

Pawlińska Kawalec Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas III a, b, c

piątek

7 lekcja

A24

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas IIc / kółko j.ang kl. I b - na zmianę co 2 tydzień

poniedziałek

9 lekcja

A24

Sadowy - Szczygieł Alicja

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 2a i 2c

poniedziałek

8 lekcja

A3

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas II

wtorek

8 lekcja

A3

Sowa Monika

 

Kółko języka angielskiego dla klas II

środa

7 lekcja, co drugi tydzień 8 lekcja

A27

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas  II

poniedziałek

9 lekcja

A4

Sroga Jarosław

Kółko muzyczne

w miarę potrzeb

po indywidualnym ustaleniu daty

SP nr 5-16

Staniszewska Bernadeta

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas I

czwartek

8 lekcja

SP nr 5 - 15

Szkolne koło redakcyjno- sprawozdawcze

środa

8 lekcja

A1

Stefańska Jolanta

 

Kółko matematyczne dla klas II

wtorek

8 lekcja

A4

Kółko matematyczne dla klas III

wtorek

7 lekcja

A4

Straczyńska Krystyna

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas I

środa

8 lekcja

SP nr 5 - 13

Kółko techniczno-matematyczne

środa

7 lekcja

SP nr 5 - 13

Synowiec Magdalena

 

Kółko biblioteczne

czwartek

9 lekcja

B24

Kółko biblioteczne

poniedziałek zamiennie piątek

7 lekcja

B24/SP nr 5

Szlachetko Anetta      

 

Szkolne Koło Wolontariuszy

poniedziałek

1 lekcja

B24

Szkolny Klub Europejski

środa

7 lekcja

B24

Szymańska Ewa

 

Zajęcia wyrównawcze klasy I i klasy II

poniedziałek

8 lekcja

A2

Kółko języka niemieckiego

czwartek

8 lekcja

A4

Trojak Monika

 

Kółko matematyczne dla klas I

czwartek

8 lekcja

SP nr 5 -16

Kółko matematyczne dla klas II

piątek

8 lekcja

B27

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 26 October 2010 )
 
następny artykuł »
eSzkoła - logowanie
logowanie do eSzkoła
Razem z nami
Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową
Z naszej galerii ...
Imieniny
Imieniny obchodzą:
Julian, Łukasz
Do końca roku zostało 75 dni.
Najczęściej czytane
Archiwum
 
Góra strony  Strona główna | Wieści | Linki | Szukaj |
  Copyright 2001-2010 Gimnazjum nr 2 w Bochni, jfk