Logo Dwójki Witaj w Dwójce

"W każdym z nas tkwi ukryty diament
- kopalnia diamentów.
Pomożemy Ci go odnaleźć, oszlifować,
nadać kształt i wydobyć blask."

Szkoła bez przemocy
  Strona główna arrow Nasi najlepsi -> arrow Sportowcy arrow Osiągnięcia 2005/06
Gimnazjum nr 2
Strona główna

Wydarzenia szkolne->

O nas ->
W sieci ->
Nasi najlepsi ->
Fotografie szkolne

Plan lekcji

Tablica ogłoszeń

Rajdy gimnazjalne

Autorzy witryny
Kontakt z nami
Szukaj
Biblioteka szkolna

Materiały dla rodziców

Humor szkolny
Mapa witryny
Gościmy
Kolporter RSS
Aktualności z Gim2
Osiągnięcia 2005/06 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
Friday, 30 September 2005

Osiagnięcia uczniów

Rok szkolny 2005/06

Poniżej prezentowane są osiągnięcia uczniów naszej szkoły zarówno w "dziedzinach szkolnych" jak i te wynikające z ich zainteresowań i pasji.



Kto ? Opis
Magdalena Kotara
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego
Katarzyna Wiśniowska
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Historii
I m- ce w konkursie Dramatopisarskim „ Szekspir też był dzieckiem”
Bartosz Wiśniowski
Finalista konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 "Od Obertyna do Wiednia"
Tytus Turczyński
I miejsce w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu z Fizyki Astronomii
I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie z Matematyki w Rzezawie
Marcin Płachno
Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Finalista etapu rejoowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
Finalista etapu rejonowego konkursu - WW - Wiem Więcej
Katarzyna Paruch
Finalistka etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
Magda Kotara
Finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Oliwia Granda
III miejsce w V Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Myślenicach'06
II miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Pływaniu Dziewcząt GIMNAZJADA'06
III miejsce w II Memoriale Pływackim szkół podstawowych i gimnazjów w 99 rocznicę urodzin Jana Kota patrona Krytej Pływalni w Bochni'05
III miejsce w Zawodach Pływackich o Puchar Przewodniczącej Delegatury ZR-M NSZZ SOLIDARNOŚĆ  w Myślenicach'05
I miejsce w Zawodach Pływackich w Brzesku'05
I miejsce w V Wiosennym Turnieju Tenisa o Puchar "GiGa Sport" '04
I miejsce w IV Wiosennym Turnieju Tenisa o Puchar "GiGa Sport" '03 - galeria dyplomów
Maciek Tworzydło
II miejsce w Pucharze Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo - Tarnów III'06
IIImiejsce w Mistrzowstwach Polski w Judo Młodzików i Młodziczek - Szczyrk XI'05
I miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Judo - Martin XI'05
I miejsce w IV Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzików z okazji Dnia NIepodległości - Krosno XI'05
III miejsce w Ogólnoploskim Turnieju Judo Jiuniorów pod patronatem Burmistrza Kęt - Kęty XI'05
I miejsce w VII Memoriale im. Maćka Nawrockiego - Rzeszów X'05
I miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Uczniowskich Klubów Sportowych Województwa Małopolskiego - Tuchów X'05 - galeria dyplomów
Maciej Sarliński
III miejsce na etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu "W.W - Wiem Więcej"
Finalista etapu rejonowego ogólnopolskiego konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 "Od Obertyna do Wiednia"
Mateusz Mikrut
Finalista etapu rejonowego ogólnopolskiego konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 "Od Obertyna do Wiednia"
Aneta Mirska
Michał Mirski
Adrian Wcisło
Damian Wcisło
II miejsce w Otwartych Drużynowych Wojewódzkich Igrzyskach Szkół w Szachach - Chrzanów IV'06 - więcej
I miejsce drużynowo w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Szachach - więcej
Damian Wcisło
I miejsce w II Turnieju juniorów o laur arcymistrza Bogdana Śliwy
III miejsce w Drużynowych  Mistrzostwach  Polski Szkół Gimnazjalnych w Lubiatowie
I miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Szachach
I miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Liceów
I miejsce Sułkowicka Jesień Szachowa
I miejsce za wygranie Ligi Amatorskiej za sezon 2004/2005
Medal 750-lecia miasta Bochni
I miejsce w Szachowych Mistrzostwach Nowego Sącza Juniorów
I miejsce w XII Memoriale MJR Bacy
I miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Myślenic
I miejsce w III Maratonie Szachowym o Puchar Burmistrza Miasta Bochni
I miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Krakowskiego Klubu Szachistów - galeria osiagnięć
Krzysztof Samolej
Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
Wiktor Górka
Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
Paulina Kokoszka
Finalistka etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu z Geografii
I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych na poziomi e powiatu oraz 15 w województwie
Zofia Cepak
Laureatka etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu z Geografii
Finalistka etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Polonistycznego
Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 14 June 2006 )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
eSzkoła - logowanie
logowanie do eSzkoła
Razem z nami
Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową
Z naszej galerii ...
Imieniny
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Bogusława
Do końca roku zostało 14 dni.
Najczęściej czytane
Archiwum
 
Góra strony  Strona główna | Wieści | Linki | Szukaj |
  Copyright 2001-2010 Gimnazjum nr 2 w Bochni, jfk