Logo Dwójki Witaj w Dwójce

"W każdym z nas tkwi ukryty diament
- kopalnia diamentów.
Pomożemy Ci go odnaleźć, oszlifować,
nadać kształt i wydobyć blask."

Szkoła bez przemocy
  Strona główna arrow Nasi najlepsi -> arrow Sportowcy arrow Osiągnięcia 2006/07
Gimnazjum nr 2
Strona główna

Wydarzenia szkolne->

O nas ->
W sieci ->
Nasi najlepsi ->
Fotografie szkolne

Plan lekcji

Tablica ogłoszeń

Rajdy gimnazjalne

Autorzy witryny
Kontakt z nami
Szukaj
Biblioteka szkolna

Materiały dla rodziców

Humor szkolny
Mapa witryny
Gościmy
Kolporter RSS
Aktualności z Gim2
Osiągnięcia 2006/07 PDF Drukuj Email
Napisał(a): J.Kawalec   
Sunday, 01 October 2006
Osiągnięcia

Rok szkolny 2006/07

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły  wynikające z ich zainteresowań i pasji.

Kto ?
Osiągnięcia
Giebułtowski Przemek
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Finał wojewódzki  II Małopolski Konkurs Informatyczny Instal'07 - luty'07
Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2007 - wyróżnienie
Turczyński Tytus
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Finał wojewódzki  II Małopolski Konkurs Informatyczny Instal'07
Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2007 - wynik bardzo dobry
Joniak MateuszFinalista Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla Gimnazjalistów
Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2007 - wyróżnienie
Wcisło DamianI miejsce - O Puchar Solidarności -zorganizowanym w 26-tą rocznice wydarzeń sierpniowych - woejwódzki katgoria OPEN
I miejsce - Drużynowo wygrany mecz z Niemcami - międzynarodowy   -  OPEN
I miejsce - Międzynarodowy Turniej w szachach szybkich blitz-szerokie komentarze prasy niemieckiej - OPEN
II miejsce - Pólfinały Mistrzostw Polski - krajowy -  juniorzy
IV miejsce - Otwarte Mistrzostwa LZS - Krajowy    OPEN  
II miejsce - II Turniej Szachowy juniorów "MISTRZOWIE 2010" - Krajowy    juniorzy
I miejsce - Igrzyska Młodzierzy Szkolnej - Powiatowe    juniorzy 
I miejsce -  XII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych Trzebinia 2007 - Międzynarodowy - juniorzy
I miejsce - Najlepszy zawodnik Miasta i Gminy Trzebinia w X Międzynarodowym Turnieju Młodych Talentów - Międzynarodowy   -  juniorzy
I miejsce - Najlepszy zawodnik Powiatu Chrzanowskiego w X Międzynarodowym Turnieju Młodych Talentów - Międzynarodowy  -  juniorzy
I miejsce - XI  Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Czarnego Konia - Międzynarodowy  -  juniorzy
IV miejsce - XI  Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Czarnego Konia - Międzynarodowy  -  OPEN
II miejsce - IV Otwarte Mistrzostwa KKSz - Krajowy -    juniorzy
IV miejsce - Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski - Międzynarodowy  -  OPEN
I miejsce - Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski - Międzynarodowy  -  juniorzy
I miejsce - IV Mistrzostwa Miasta i Gminy Niepołomice - Wojewódzkie  -  OPEN
Imiołek Mateusz
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2007 - wyróżnienie
Rzucidło MateuszI miejsce w zawodach o Puchar Ministra Edukacji Narodowej w kategorii EasyKart 100 - Gostyń V'07
Zawodnik Kadry Narodowej Juniorów w sporcie kartingowym na rok 2007 - więcej
Tworzydło Maciek
II miejsce - Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych waga 73 kg
Kuba Kołodziej
Laureat Konkursu Literackiego "Cienie na szybie" - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki - Kraków
Finał wojewódzki  II Małopolski Konkurs Informatyczny Instal'07
Raczyńska Magda
II miejsce w Małopolskim Konkursie Dramatopisarskim "Szekspir też był dzieckiem" - więcej
Dzięgielewska Paulina
Konkurs Literacki "Cienie na szybie" - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki - Kraków - praca zakwalifikowana do druku
II miejsce - Konkurs literacki „ Ziemia bocheńska  - moje najpiękniejsze miejsce na świecie”
Kucybała Filip
Laureat Konkursu Literackiego "Cienie na szybie" - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki - Kraków
Gawęda Maciek
III miejsce styl klasyczny - Wojewódzkie Zawody Pływackie w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej luty'2007
I miejsce w stylu klasycznym - Powiatowe Zawody w Pływaniu - luty'07
III miejsce 200 m style zmienny - III Międzynarodowe Zawody Pływackie - Mielec listopad'06
II miejsce 200 m styl klasyczny - III Międzynarodowe Zawody Pływackie - Mielec listopad'06
II miejsce 100 m styl klasyczny - III Międzynarodowe Zawody Pływackie - Mielec listopad'06
Granda Oliwia
II miejsce styl dowolny  - Wojewódzkie Zawody Pływackie w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej luty'2007
I miejsce w stylu dowolnym - Powiatowe Zawody w Pływaniu - luty'07
Michalik Łukasz
VII miejsce w styl dowolny - Wojewódzkie Zawody Pływackie w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej luty'2007
I miejsce w stylu dowolnym - Powiatowe Zawody w Pływaniu - luty'07
Bronisław Capik
III miejsce w stylu grzbietowym - Powiatowe Zawody w Pływaniu - luty'07

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 21 June 2007 )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
eSzkoła - logowanie
logowanie do eSzkoła
Razem z nami
Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową
Z naszej galerii ...
Imieniny
Imieniny obchodzą:
Julian, Łukasz
Do końca roku zostało 75 dni.
Najczęściej czytane
Archiwum
 
Góra strony  Strona główna | Wieści | Linki | Szukaj |
  Copyright 2001-2010 Gimnazjum nr 2 w Bochni, jfk