Osiągnięcia 2009/10
Napisał(a): J.Kawalec   
Thursday, 11 March 2010
Osiągnięcia
Rok szkolny 2009/10

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły  wynikające z ich zainteresowań i pasji.

Imię i nazwisko
 Osiągnięcia
Barbara Paszkot
Finalistka Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Piłce Ręcznej
Królowa strzelców półfinałów mistrzostw Polski
II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Łapanowie
V miejsce w Wojewódzkiej Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt - sztafeta szwedzka
Kacper Martuś
I miejsce w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Judo- kategoria 55 kg
V miejsce w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów- kategoria 55 kg
III miejsce w Pucharze Polski Juniorów Juniorek Młodszych w Judo- kategoria 55 kg
Krystian Jaszczyński
Mateusz Kasprzyk
Michał Kołdras
Kamil Serwinowski
Krzysztof Styrna
Łukasz Furtak
Tomasz Imiołek
II miejsce drużyny w Halowych Mistrzostwach Małopolski w Piłce Nożnej
Krystian Lewicki,
Bartłomiej Szymański,
Klesiewicz Mateusz,
Jaszczyński Krystian,
Szydłowski Damian,
Kasprzyk Mateusz,
Kosiarski Paweł,
Salisz Jakub,
Styrna Krzysztof
II miejsce Międzypowiatowym Turnieju im. Macieja Szydłaka   w Piłce Nożnej - Niepołomice
II miejsce - Powiatowe Zawody w Halowej Piłce Nożnej chłopców
Aleksandra Kubala
Finalistka Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Piłce Ręcznej
II miejsce - Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt
Maciej Wełna
III miejsce w Powiatowych Zawodach Pływackich na Krytej Pływalni w Bochni w stylu dowolnym
Paszkot Urszula
Finalistka Wojewódzkich zawodów lekkoatletycznych - skok w dal
I miejsce w Powiatowej Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej - skok w dal
Stec Karolina
Finalistka Wojewódzkich zawodów lekkoatletycznych - bieg na 600 m
II miejsce w Powiatowej Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej - bieg na 300m
Monika GolińskaFinalistka Wojewódzkich zawodów lekkoatletycznych - bieg na 600 m
Agata Zadarko
II miejsce w Powiatowej Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej -sztafeta  4 x 100m
Dominika Kowalczyk
Pamela Morajko
Agnieszka Wrona
Gabriela Jawień
Adrianna Kudła
Agata Zadarko
Natalia Słoka
Klaudia Radzięta
Aleksandra Jacak
Katarzyna Drabik
III miejsce - Powiatowe Zawody Taneczne „Rytm, muzyka, taniec”
Barbara Paszkot
Agnieszka Przeklasa
Monika Kiełkowska
Agata Zadarko
Anna Kołodziej
Elżbieta Jelonek
Paulina Pawłowska
Marta Kubala
Justyna Justyńska
III miejsce - Powiatowe Zawody w Koszykówce dziewcząt
Piotr Ochab
Michał Gicala
Krystian Jaszczyński
Mateusz Kasprzyk
Łukasz Furtak
Bartosz Nocoń
Patryk Gajek
Mikołaj Jędryczka
Michał Majcherczyk
III miejsce - Powiatowe Zawody w Koszykówce chłopców
Klaudia Gajewska
Natalia Kucharska
Izabela Grzyb
Aleksandra Kubala
Barbara Paszkot
Karolina Nosek
Katarzyna Mazur
Angelika Gajli
Klaudia Jochym
Kinga Dobranowska
Katarzyna Apryjas
Karolina Dziedzic
Manuela Wojs
Iwona Goryczko
Urszula Paszkot
I miejsce - Powiatowe Zawody w piłce ręcznej dziewcząt
II miejsce - Rejonowe Zawody w piłce ręcznej dziewcząt
Krzysztof Więcek
Krystian Łącki
Tomasz Wolnik
Łukasz Kot
Karol Makuch
Grzegorz Słoma
Wojciech Put
Piotr Paszkot
Bartosz Gardziel
Konrad Nosek
Michał Majcherczyk
I miejsce Rejonowe Zawody w piłce ręcznej chłopców
Karolina Sosnowiec
Dominika Poradowska
Sylwia Poradowska
Joanna Komasa
Sylwia Kaczmarek
Monika Golińska
Urszula Paszkot
Iwona Goryczko
Kamila Jędryczka
Magdalena Tabak
II miejsce - Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt   


Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 23 June 2010 )